:: طراحي وب سايتهاي زيبا با نرم افزار قدرتمند Site Studio 6 Professional ::
ساعت ٢:۱٢ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٧/٢۸ 

Site Studio Pro نام نرم افزاری بسیار عالی و قدرتمند در زمینه ی خلق وبسایتهای حرفه ای در محیطی بسیار آسان و در عین حال با امکانات نرم افزار بدون داشتن کوچکترین علم از زبانهای برنامه نویسی HTML و ... است .
این محصول شرکت Effective Studios به شما امکانات فراوانی برای مدیریت هرچه بهتر و به روز رسانی هر چه آسان ترمي دهد.
طراحی حرفه ای و آسان، موتور جستجوی قدرتمند و بهینه سازی شده و امکانات کامل برای به روز رسانی آسان سه سایت سه قابلیت اصلی نرم افزار است که در شعار شرکت سازنده به تاکید از آنها یاد می شود !
نسخه ی 6.0 یا 2006 این نرم افزار پس از مدت ها از ارائه نسخه ی 2004 ان عرضه شده که امکانات و قابلیت های بسیار بالایی داراست . در ادامه با برخی قابلیت های برتر این نرم افزار مفید به اجمال آشنا می شویم .
- ساخت و استفاده از تمپلاتهای متنوع و زیبا
نرم افزار دارای تمپلات ها و وبسایتهای از پیش ساخته شده متنوع و متعدد و زیباییست که کاربر برای ساخت سایت شخصی خود می تواند از هرکدام از آنها که مایل است استفاده کند و با ایجاد تغییراتی در آنها وب سایت خود را ان گونه که مایل است طراحی و ذخیره کند .
- ویراستار قدرتمند
ویراستار بصری و به اصطلاح Visual این نرم افزار علاوه بر آنکه کاربر را از مسلط بودن و داشتن علم برنامه نویسی و زبان HTML بی نیاز می کند، امکانات متنوعی را نیز برای طراحی حرفه ای و آسان با استفاده از قانون WYSIWYG (What You See Is What You Get) در اختیار کاربر می دهد .
- سودبری از تکنیک های مدرن XHTML و CSS
XHTML قابلیتیست که از سال 2000 به این طرف استفاده از به HTML اضافه شده و موجب می شود که صفحات وب ساخته شده ی شما در تمامی مرورگر های اینترنت یا Web Browser ها یکسان نمایش داده شود .
Site Studio 6 به خوبی از این تکنیک مدرن همراه با تکنیک CSS استفاده می کند .
- قابلیت های خوب جستجوگر وبسایت
برای افزایش بازدید و همچنین آسانی مرور وب سایت شما توسط کاربران و پیدا کردن هرچه سریع تر مطالب مورد نیازشان نرم افزار وب سایتهایی با قابلیت جستجو شدن کاملی را توسط موتور جستجوی درونی قرار داده شده در آنها می سازد .
- استفاده از فلش در محتوا
استفاده از فایلها و فیلم های فلش در محتوای وب سایتتان با این نرم افزار به همان آسانی افزودن فرمتهای تصویریست !
خواهید توانست کلید های کنترلی فایل فلش را در کنار آن قرار دهید و سایز آن را به میل خود تغییر دهد .
- خلق منو ها به صورت خود کار
بلافاصله پس از افزودن پوشه ها و اسناد به آدرس ها و یا تغییر در آنها، در منو های سایت به طور خودکار تغییرات داده شده رخ می دهد بنابراین نیازی به به روز رسانی دستی تک تک صفحات نیست !
- قابلیت های قدرتمند در خلق گالری تصاویر برای وبسایت
Site Studio 6 امکانات خوب و بسیار زیبایی برای ساخت گالری های تصاویر آنلاین دارد که در آن تصاویر به زیبایی و با سایز مورد نظر شما به صورت کامل و یا Thumbnail نمایش می یابند .

و قابلیت های قدرتمند دیگر ....

نسخه ي كامل آپلود شده ي نرم افزار Site Studio 6 Pro همراه با كرك با حجم حدود 22 مگابايت :
http://rapidshare.de/files/35918767/GFX-E.Site.Studio.v6.rar
يا
http://rapidshare.de/files/36033965/E.Site.Studio.v6.rar
يا
http://rapidshare.de/files/36231342/EffectSSt.rar
يا
http://depositfiles.com/files/302275


کلمات کلیدی:
 
تبديل فرمتهاي متني به صوتي به نرم افزار Power Text to Speech Reader 1.0
ساعت ٤:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٧/۸ 

شاید در دنیای پر مشغله امروز برای برخی افراد زمان آنچنان اهمیت داشته باشد که حتی زمانی برای مطالعه و خواندن متون مختلف مانند نامه ها و کتب و ... وقتی پیدا نکنند .

به نظر شما راه حل برای این گرفتاری های روزمره و یا شاید تا حدی تنبلی ها چه میتواند باشد؟ نخواندن کتب و نامه ها و منابع اطلاعاتی؟

Power Text to Speech Reader نام نرم افزار جدید و جالبیست که به افراد امکان شنیدن متون مختلف به جای مطالعه و خواندن آنها را می دهد! در این صورت دیگر فرد هنگام مطالعه متون و نامه ها و یا حتی کتب خود، می تواند به امور دیگر نیز رسیدگی کند.

Power Text to Speech Reader با اکثر فرمتهای رایج متنی سازگار است و می تواند با صدا های مختلف آنها را برای شما با سرعت ها و لهجه های گوناگون قرائت کند تا شما برای باخبر شدن از امور تنها به آنها گوش دهید و نه هیچ کار دیگر !

قابلیت بسیار خوب این نرم افزار تبدیل متون مختلف به فرمتهای صوتی MP3 و یا Wave است که کاربر به آسانی با تبدیل متون به فایلهای صوتی می تواند آن را در طول مسیر توسط MP3 پلیر های همراه گوش دهد !

نرم افزار به آسانی قادر است انواع فرمتهای رایج متنی  Plain Text files (.txt), Microsoft Word files (.doc), PDF files (.pdf), EMail files (.eml), Rich Text files (.rtf) و فایلهای HTML را برایتان قرائت کند!

در ادامه با ویژگی برتر نرم افزار Power Text to Speech Reader بیشتر آشنا می شویم ....

Open and read various file formats

قابلیت اجرا و خواندن فرمتهای متنی رایج دنیا مانند  Word, PDF, EMail, RTF و HTML .

Toolbar for Internet Explorer

افزودن یک نوار جدید به اینترنت اکسپلورر شما که به اسانی با یک کلیک بر روی آن صفحه وب مربوطه را برایتان می خواند .

Toolbar for Outlook

فزودن یک نوار جدید به نرم افزار مدیریت ایمیلOutlook شما که به اسانی با یک کلیک بر روی آن نامه الکترونیک مربوطه را برایتان می خواند .

Support Multiple Languages

سازگاری با زبانهای گوناگون رایج دنیا برای قرائت . زبانهایی همچون انگلیسی امریکایی، انگلیسی بریتانیایی، اسپانیولی، آلمانی، فرانسه، ایتالیایی، پرتغالی، ژاپنی، کره ای، روسی و ...

Alarm

قابلیت اعلام پیام یادآور نرم افزار که سر زمان معین پیام شما را برایتان بخواند .

Optional MP3 Quality

کیفیت قابل تغییر فایلهای MP3 خروجی که به شما امکان تعیین کیفیت و سایز خروجی فایل MP3 را می دهد .

و ....

Power Text to Speech Reader را می توانید از اینجا :

دانلود کنید نسخه ی 1.0 را با حجم حدود 3.6 مگابایت

كرك نسخه ي 1.00.06.8.1 نرم افزار :
http://www21.fixdown.com/endown/ptrs1twk-2006-09-25.rar


کلمات کلیدی: