:: Absolute Uninstaller v2.3 ابزاری حرفه ای برای حذف یک نرم افزار به طور کامل ::
ساعت ۱۱:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٤/٢٦ 

Add/Remove program نام قسمتی در ویندوز می باشد که کاربران به کمک ابزار آن می توانند اقدام به حذف و یا نصب نرم افزارهای مورد نظر نمایند. این قسمت از ویندوز با اینکه به صورت ابزار مختص به حذف برنامه ها می باشد اما در بسیاری از موارد این قسمت قادر به حذف تعدادی از نرم افزارها نمی باشد و یا به صورت کامل توانایی حذف برنامه ها را ندارد. معمولا در چنین مواردی تمامی فایل های مربوط به نرم افزار مورد نظر پاک نمی شوند و کلید های مربوط به رجیستری آنها در سیستم باقی می ماند که ممکن است در آینده موجب بروز مشکلاتی در سیستم شود. از این رو برای حل این مشکل و کمک به ابزار Add/Remove نرم افزارهایی ساخته شد که به کاربران این توانایی را می دهد تا به راحتی اقدام به حذف نرم افزار مورد نظر خود به همراه تمامی فایل ها و اجزاء مربوطه آنها نمایند.

در این مطلب با یکی از این نرم افزارها آشنا خواهیم شد.

 

Absolute Uninstaller نام نرم افزاری از شرکت GlarySoft می باشد که به منظور کمک به کاربران در زمینه حذف کامل نرم افزارها از سیستم طراحی شده است. این نرم افزار با حذف کامل نرم افزارها و تمامی فایل های مربوطه و همچنین پاکسازی رجیستری ویندوز از کلید ها و مقادیری که مربوط به نرم افزار مورد نظر می باشد مانع از کاهش سرعت سیستم و همچنین بروز مشکلات احتمالی می شود.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- پاکسازی کامل فایل ها و کلید های رجیستری مربوط به نرم افزار

- قابلیت تهیه فایل های پشتیبان از لیست نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم و قابلیت بازگردانی آن ها

- نمایش لیست نرم افزارهای نصب شده به همراه آیکن اختصاصی آن ها

- توانایی جستجو در لیست نرم افزار ها با وارد نمودن کلمات کلیدی

- سرعت بالا در لیست نمودن نرم افزار ها ! تفاوتی محسوس با Add/Remove ویندوز

- نمایش کامل جزئیات  نرم افزار نصب شده همانند نام شرکت سازنده ، نسخه نرم افزار ، مسیر نصب و ...

- قابلیت ذخیره سازی لیست نرم افزارها در فایل های مشخص

- حذف خودکار نرم افزارهایی که تنها نامشان در لیست قرار دارد

- علامت گذاری نرم افزارهایی که جدیدتر از نرم افزارهای قبل نصب شده اند

 و ... .

 

  دانلود کنید نسخه 2.3 را با حجم 2.44 مگابایت ( لینک غیر مستقیم )
  تصویری از محیط نرم افزار
  English Explanations

کرک:
http://uploadbazar.com/686GAU.2.3.www.p30world.com.zip
password: www.p30world.com


کلمات کلیدی:
 
:: جاسوسی در میان گفتگوهای اینترنتی دیگران توسط Shadow IM Sniffer v4.15 ::
ساعت ۱۱:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٤/٢٦ 

شاید شما نیز تا به حال با این موضوع فکر کرده اید که چگونه از محتوای گفتگوی دیگر افراد یک شبکه مطلع شوید. به عنوان مثال در یک شبکه کوچک کاربران در حال چت کردن از طریق نرم افزار یاهو مسنجر می باشند و هر کدام از آنها در حال صحبت با طرف مقابل خود . حال شما قصد این را دارید تا از محتوای گفتگوی افراد و پیغام های دریافتی آن ها مطلع شوید. این کار در واقع عملی ناپسند و غیر قانونی می باشد ، اما گاه افراد در مواقع ضروری به این نیاز دست پیدا می کنند تا دیگر افراد زیر نظر گرفته و از محتوای صحبت ها مطلع شوند. روش های متعددی برای این نیاز موجود است و ابزار های مختلفی به این منظور طراحی شده اند. بیشتر کاربران برای رفع این روش ار KeyLogger ها و نرم افزار های جاسوسی ای استفاده می کنند که اقدام به ذخیره سازی متنون گفتگو می کنند تا کاربران به مراجعه به آنها از محتوای حرف ها اطلاع یابند. این روش در بسیاری از موارد با مشکل روبه رو می شود زیرا کاربر نیاز دارد تا بر پشت سیستم قربانی خود در شبکه قرار گیرد و نرم افزار خود را در آن نصب کند. اما نرم افزارهایی نیز توسط شرکت های امنیتی ارائه شده است که به صورت مستقیم اقدام به نمایش محتوای گفتگوها و یا دیگر اطلاعات می کنند. به این گونه نرم افزارها در اصطلاح Sniffer می گویند. Sniffer ها نرم افزار هایی می باشند که با نصب آن ها در مسیر کامپیوتر قربانی و اینترنت می توانند اطلاعات مهم و حیاتی را برای شما آشکار سازند. بدین شکل که شما فرض کنید یک Sniffer بر روی سرور یک کافی نت نصب  می شود . سیستم سرور کافی نت کامپیوتریست که در مسیر دیگر کامپیوترها برای اتصال به اینترنت قرار دارد و با نصب برنامه Sniffer در این سرور شما قادر خواهید بود تا جزئی ترین اطلاعات مربوط به هر یک از سیستم ها را که در حال رد و بدل شدن می باشد را مشاهد نمایید.

در این مطلب Sniffer ای را به شما معرفی می کنیم که به منظور نمایش گفتگوهای کاربران شبکه طراحی شده است.

 

Shadow IM Sniffer نام نرم افزاری از شرکت safety-lab می باشد که در زمینه تولید نرم افزارهای امنیتی و شبکه فعالیت می کند. این نرم افزار همان گونه قبلا اشاره شد کافیست تا در مسیر ارتباطی دیگر کامپیوترها با اینترنت قرار گیرد. با کمک این نرم افزار می توان از تمامی پیام های رد و بدل شده در نرم افزار های مشهور گفتگو همچون ICQ/MSN-AIM Messenger-Yahoo Messenger و AOL  مطلع شد. این نرم افزار دارای قابلیت آرشیو سازی گفتگوها می باشد و با این ویژگی می توان در دیگر زمان ها نیز به متون گفتگو مراجعت کرد. این ابزار دارای رابط گرافیکی کاربری بسیار خوب می باشد و کاربران به راحتی می توانند از امکانات این نرم افزار استفاده نمایند.

 

  دانلود کنید نسخه 4.15 را با حجم 3.40 مگابایت ( لینک غیر مستقیم )
  تصویری از محیط نرم افزار
  English Explanations

کرک:
http://uploadbazar.com/382SSIS.v4.15.www.p30world.com.zip

 


کلمات کلیدی:
 
ذخیره سازی فایل های تصویری Flash توسط SaveFlash v3.0.0070
ساعت ۸:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٦/٤/۱٩ 

کاربران اینترنت روزانه با تعداد زیادی از تصاویر مختلف Flash روبه رو می شوند . این تصاویر می تواند بنر های تبلیغاتی ، بازی ها ، تصاویر ویدئویی تبدیل شده و ... باشد . شاید برای شما نیز این نیاز پیش آمده باشد که قصد این را داشته باشید تا این فایل های تصویری Flash را ذخیره سازی نمایید. ذخیره سازی این گونه فایل به صورت دستی معمولا با دردسر های فراوانی همراه می باشد. یکی از این روش های دستی کپی فایل های فلش بارگذاری شده از Temporary Internet Files می باشد که معمولا نیز این روش با شکست رو به رو می شود. روش دیگر مشاهده سورس صفحه وبی می باشد که تصویر فلش در آن قرار دارد و از این طریق مسیر اصلی فایل فلش را پیدا نمود و اقدام به دانلود آن کرد که این روش نیز برای افراد مبتدی سخت و در بسیاری از موارد نیز بی تنیجه خواهد بود. نرم افزارهایی به منظور ذخیره سازی فایل های تصویری Flash ساخته شده است که به کمک آن ها کاربران می توانند تصاویر فلش مورد نظر خود را به راحتی بر روی کامپیوتر خود ذخیره سازی نمایند.

در این مطلب شما را با یکی از این نرم افزارها آشنا خواهیم ساخت.

 

SaveFlash نام ابزاری می باشد که کاربر به کمک آن می تواند هر یک از تصاویر فلش مورد نظر خود را که در صفحات وب موجود می باشد ذخیره سازی کند. این نرم افزار با قرار دادن ابزار مختلف به کاربران این توانایی را می دهند تا قادر به ذخیره سازی تمامی فایل های فلش در یک صفحه وب باشند. همچنین کاربر می تواند با توجه به سلیقه خود تنها اقدام به ذخیره سازی تصویر مورد نظر خود نماید. این نرم افزار از 15 زبان مختلف دنیا از جمله فارسی پشتیبانی می کند.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- توانایی ذخیره سازی کل تصاویر یک صفحه وب

- قابلیت کنترل تصویری فایل های تصویری فلش ( rewind/forward view, pause, loop, scale )

- قابلیت ذخیره سازی هر نوع فایل فلش تنها با یک کلیک

- تونایی دریافت جزئیات مربوط به فایل فلش ( اندازه ، حجم ، آدرس ، میزان وضوح و ... )

- پشتیبانی از زبان های انگلیسی ، عربی ، بلغاری ، چک ، آلمانی ، فرانسوی ، فارسی ، پرتغالی ، اسپانیایی و ...

و ... .

 

  دانلود کنید نسخه 3.0.0070 را با حجم 588 کیلوبایت  ( لینک غیر مستقیم )
  تصویری از محیط نرم افزار
  English Explanations

 

سريال:
G5P5ACmQVOm7FcO
1SyoPt6UedIxQgGP


کلمات کلیدی: