تبديل فرمتهاي متني به صوتي به نرم افزار Power Text to Speech Reader 1.0
ساعت ٤:۱۸ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٧/۸ 

شاید در دنیای پر مشغله امروز برای برخی افراد زمان آنچنان اهمیت داشته باشد که حتی زمانی برای مطالعه و خواندن متون مختلف مانند نامه ها و کتب و ... وقتی پیدا نکنند .

به نظر شما راه حل برای این گرفتاری های روزمره و یا شاید تا حدی تنبلی ها چه میتواند باشد؟ نخواندن کتب و نامه ها و منابع اطلاعاتی؟

Power Text to Speech Reader نام نرم افزار جدید و جالبیست که به افراد امکان شنیدن متون مختلف به جای مطالعه و خواندن آنها را می دهد! در این صورت دیگر فرد هنگام مطالعه متون و نامه ها و یا حتی کتب خود، می تواند به امور دیگر نیز رسیدگی کند.

Power Text to Speech Reader با اکثر فرمتهای رایج متنی سازگار است و می تواند با صدا های مختلف آنها را برای شما با سرعت ها و لهجه های گوناگون قرائت کند تا شما برای باخبر شدن از امور تنها به آنها گوش دهید و نه هیچ کار دیگر !

قابلیت بسیار خوب این نرم افزار تبدیل متون مختلف به فرمتهای صوتی MP3 و یا Wave است که کاربر به آسانی با تبدیل متون به فایلهای صوتی می تواند آن را در طول مسیر توسط MP3 پلیر های همراه گوش دهد !

نرم افزار به آسانی قادر است انواع فرمتهای رایج متنی  Plain Text files (.txt), Microsoft Word files (.doc), PDF files (.pdf), EMail files (.eml), Rich Text files (.rtf) و فایلهای HTML را برایتان قرائت کند!

در ادامه با ویژگی برتر نرم افزار Power Text to Speech Reader بیشتر آشنا می شویم ....

Open and read various file formats

قابلیت اجرا و خواندن فرمتهای متنی رایج دنیا مانند  Word, PDF, EMail, RTF و HTML .

Toolbar for Internet Explorer

افزودن یک نوار جدید به اینترنت اکسپلورر شما که به اسانی با یک کلیک بر روی آن صفحه وب مربوطه را برایتان می خواند .

Toolbar for Outlook

فزودن یک نوار جدید به نرم افزار مدیریت ایمیلOutlook شما که به اسانی با یک کلیک بر روی آن نامه الکترونیک مربوطه را برایتان می خواند .

Support Multiple Languages

سازگاری با زبانهای گوناگون رایج دنیا برای قرائت . زبانهایی همچون انگلیسی امریکایی، انگلیسی بریتانیایی، اسپانیولی، آلمانی، فرانسه، ایتالیایی، پرتغالی، ژاپنی، کره ای، روسی و ...

Alarm

قابلیت اعلام پیام یادآور نرم افزار که سر زمان معین پیام شما را برایتان بخواند .

Optional MP3 Quality

کیفیت قابل تغییر فایلهای MP3 خروجی که به شما امکان تعیین کیفیت و سایز خروجی فایل MP3 را می دهد .

و ....

Power Text to Speech Reader را می توانید از اینجا :

دانلود کنید نسخه ی 1.0 را با حجم حدود 3.6 مگابایت

كرك نسخه ي 1.00.06.8.1 نرم افزار :
http://www21.fixdown.com/endown/ptrs1twk-2006-09-25.rar


کلمات کلیدی: