مدیریت بر نحوه کارکرد برنامه ها و سیستم توسط Magic Utilities v5.00

wwwzavedemru-1152714634_i_5897_full.jpgMagic Utilities نام نرم افزاری است که به منظور ساختن سیستمی تمیز و محکم طراحی شده است . همچنین این نرم افزار شامل قسمت هایی برای پاک کردن برنامه ها به صورت کامل ، سازماندهی startup ویندوز ، از کار انداختن برنامه هایی که در حافظه ، میزان بالایی از حجم CPU را بی مورد اشغال می کنند. این برنامه برای کاربر این امکان را فراهم می کند تا برنامه هایی که دیگر به آنها بر روی سیستم نیازی نیست را به صورت کامل حذف نماید . این برنامه همچنین با شروع کار ویندوز اقدام به مدیریت نرم افزار ها نموده و برنامه هایی که بر روی حافظه قرار میگیرند را کنترل می کند تا میزان مصرف حجم آن ها در حافظه بیشتر از مقدار نا معین نباشد و از کاهش سرعت سیستم جلوگیری می کند.

 

از امکانات و ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- توانایی نصب و حذف برنامه های بر روی سیستم

- پشتیبانی از عمل کلیک و رها کردن. به این معنی که کافیست شما برنامه مورد نظر را با موس انتخاب و آن را بر روی آیکن برنامه بر روی دسکتاپ برده و رها کنید. برنامه به صورت خودکار عملیان بررسی را آغاز می کند.

- شناسایی خودکار برنامه هایی که به صورت کامل از روی سیستم حذف نشده اند.

- شناسایی خودکار کلید های رجیستری مربوط برنامه های حذف شده و پاک کردن آن ها

- توانایی دیدن ، ویرایش ، پاک کردن و اضافه کردن برنامه های موجود در Startup

- نمایش جزئیات برنامه های اجرا شده در پشت زمینه دسکتاپ

- و ... .

 

 

جزئیات کامل تر به زبان سایت سازنده ....

 

down.gif  دانلود کنید نسخه  5 را با حجم 1.61 مگابایت
pic.gif  تصویری از محیط نرم افزار

/ 3 نظر / 6 بازدید
ياسمن(چند قدم نزديكتربه خدا)

چه فايده اينا که همه رو نسخه های اصلی ويندوز نصب ميشن و ماها که نسخه هامون اصلی نيست.. کاشکی اينم مينوشتی که دو ساعت دانلودش نميکردم