تبديل فرمتهاي متني به صوتي به نرم افزار Power Text to Speech Reader 1.0

cover3dbox.jpgشاید در دنیای پر مشغله امروز برای برخی افراد زمان آنچنان اهمیت داشته باشد که حتی زمانی برای مطالعه و خواندن متون مختلف مانند نامه ها و کتب و ... وقتی پیدا نکنند .

به نظر شما راه حل برای این گرفتاری های روزمره و یا شاید تا حدی تنبلی ها چه میتواند باشد؟ نخواندن کتب و نامه ها و منابع اطلاعاتی؟

Power Text to Speech Reader نام نرم افزار جدید و جالبیست که به افراد امکان شنیدن متون مختلف به جای مطالعه و خواندن آنها را می دهد! در این صورت دیگر فرد هنگام مطالعه متون و نامه ها و یا حتی کتب خود، می تواند به امور دیگر نیز رسیدگی کند.

Power Text to Speech Reader با اکثر فرمتهای رایج متنی سازگار است و می تواند با صدا های مختلف آنها را برای شما با سرعت ها و لهجه های گوناگون قرائت کند تا شما برای باخبر شدن از امور تنها به آنها گوش دهید و نه هیچ کار دیگر !

قابلیت بسیار خوب این نرم افزار تبدیل متون مختلف به فرمتهای صوتی MP3 و یا Wave است که کاربر به آسانی با تبدیل متون به فایلهای صوتی می تواند آن را در طول مسیر توسط MP3 پلیر های همراه گوش دهد !

نرم افزار به آسانی قادر است انواع فرمتهای رایج متنی  Plain Text files (.txt), Microsoft Word files (.doc), PDF files (.pdf), EMail files (.eml), Rich Text files (.rtf) و فایلهای HTML را برایتان قرائت کند!

در ادامه با ویژگی برتر نرم افزار Power Text to Speech Reader بیشتر آشنا می شویم ....

Open and read various file formats

قابلیت اجرا و خواندن فرمتهای متنی رایج دنیا مانند  Word, PDF, EMail, RTF و HTML .

Toolbar for Internet Explorer

افزودن یک نوار جدید به اینترنت اکسپلورر شما که به اسانی با یک کلیک بر روی آن صفحه وب مربوطه را برایتان می خواند .

Toolbar for Outlook

فزودن یک نوار جدید به نرم افزار مدیریت ایمیلOutlook شما که به اسانی با یک کلیک بر روی آن نامه الکترونیک مربوطه را برایتان می خواند .

Support Multiple Languages

سازگاری با زبانهای گوناگون رایج دنیا برای قرائت . زبانهایی همچون انگلیسی امریکایی، انگلیسی بریتانیایی، اسپانیولی، آلمانی، فرانسه، ایتالیایی، پرتغالی، ژاپنی، کره ای، روسی و ...

Alarm

قابلیت اعلام پیام یادآور نرم افزار که سر زمان معین پیام شما را برایتان بخواند .

Optional MP3 Quality

کیفیت قابل تغییر فایلهای MP3 خروجی که به شما امکان تعیین کیفیت و سایز خروجی فایل MP3 را می دهد .

و ....

Power Text to Speech Reader را می توانید از اینجا :

down.gif دانلود کنید نسخه ی 1.0 را با حجم حدود 3.6 مگابایت

كرك نسخه ي 1.00.06.8.1 نرم افزار :
http://www21.fixdown.com/endown/ptrs1twk-2006-09-25.rar

/ 4 نظر / 6 بازدید
خاطراتچی

دوست عزيز با سلام و احترام طرح گروه اندیشه ایرانی به صورتی تلاشی خود جوش در جهت تسهیل دستیابی دانشجویان و محققان ایرانی به منابع علمی آن لاین توسط جمعی از دانشجویان و اساتید ایرانی داخل و خارج از کشور عملی گردیده است. لطفا شما نیز علاوه بر پیوستن به گروه اندیشه ایرانی (برای عضویت در گروه اندیشه ایرانی اینجا را کلیک کنید)با اطلاع رسانی در مورد آن در وب سایت (وبگاه)، وبلاگ (وب نوشت) خود و یا از طریق ایمیل، در مسیر تحقق اهداف این طرح گام بردارید http://andishehirani.googlepages.com/ahdaf

مشاوربلاگ

=-=-=-=-= گروه مشورتی وبلاگ نویسان =-=-=-=-= برگزار می کند: =-= معرفی فعالیت های این گروه و پرسش و پاسخ , "به صرف افطاری"=-= حضور کلیه ی وبلاگ نویسان عزیز جهت آشنایی با این طرح در برنامه فوق بلا مانع بوده و تنها کافیست فرم ثبت نام مراسم را تکمیل و ارسال نمایید . با توجه به اینکه محل برگزاری مراسم در محل ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری می باشد ، خواهشمند است که اطلاعات خود را کاملا صحیح و دقیق وارد نموده که احیاناً در ورود شما به ساختمان مشکلی پیش نیاید . با تشکر از همکاری و عنایت شما عزیزان . زمان : شنبه 29 /7/85 به صرف افطار مکان : میدان پاستور – خیابان 12 فروردین – ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری

مهسا

هستم تا جايی که خدا کمک کنه اميدوارم همراه و همفکر خووبی باشم

alireza

mikhastam bedonam chi jori misheh keh matno be mp3 tabdil konam