اجراي موسيقي و Emotion هاي صوتي در گفتگوهای اينترنتی توسط vEmotion 5.5

logo.gifشاید وجود آهنگی زیبا در پس زمینه مکالمات تلفنی و صحبتهای اینترنتی شما بر جذابیت و هر چه دلچسب تر شدن مکالمات بیافزاید.
vEmotion نام نرم افزار رایگان و بسیار جالبیست که در عین حال با انجام دو نوع کار مفید به کار بسیاری از علاقمندان به مکالمات رایانه ای می آید .
28480-160.jpegنخستین وظیفه این نرم افزار ضبط تمامی مکالمات تلفنی و اینترنتی صوتیست که بلافاصله هنگام آغاز مکالمه شروع به ضبط آنها نموده و پس از پایان مکالمه آن را به صورت فرمتهای رایج MP3 و WAV ذخیره می سازد .
از دیگر ویژگی های این بخش می توان کیفیت عالی ضبط صدا، داشتن چندین و چند ضبط برای یک مکالمه،  قابلیت ارسال وپخش صداهای ضبط شده بلافاصله برای طرف مکالمه، قابلیت آپلود خودکار مکالمات بر روی اینترنت  و همچنین قابلیت اجرای مخفی و استفاده جاسوسی از نرم افزار !
ویژگی دوم و متمایز کننده نرم افزار
vEmotion افزودن طراوت و روح به مکالمات تلفنیست که این کار را با پخش افکت های صوتی زیبا و یا آهنگ های ملایم در پس زمینه مکالمات به خوبی انجام می دهد.
vEmotion را می توان یک Addon یا ابزاری کمکی برای تمامی ابزار های پیام رسان و گفتگو اینترنتی صوتی دانست که به خوبی با تمامی نرم افزار های گفتگوی اینترنتی یا Instant Messengers و همچنین VOIP Clients یا Voice Over Internet Protocol سازگار است .
دیگر ویژگی های این بخش شامل  ارسال
Emotion های صوتی برای دوستان و قابلیت Text to Speech است .
سازگار با تمامی نرم افزارهای گفتگوی اینترنتی رایج مانند • Skype, Icq, Msn / Wlm, Gtalk, Aim / Triton / Pro , Yim, و
Yahoo Messenger .

vEmotion را می توانید از اینجا:

down.gif دانلود کنید نسخه ی 5.5.0.85 را با حجم 2.5 مگابایت

down.gifدانلود کنید نسخه ی 5.5.0.85 را همراه با پکیج صوتی با حجم 4.3 مگابایت

pic.gif تصویری از محیط نرم افزار

more.gif English Explanations


/ 0 نظر / 5 بازدید