پیغام های خود را در عکس توسط Secret Messenger v2.1 مخفی کنید

Secret-Messenger-w300-8828.jpgشاید شما هم تا به حال به دنبال راهی در اینترنت برای ارتباط مخفی دوستان خود بوده باشید. فرض کنید که شما در یک گفتگوی اینترنتی قصد رساندن مطلب خاصی را به طرف مقابل دارید اما در آن سوی chat طرف مقابل در شرایطی نیست که پیغام را دریافت کند. حال چه باید کرد؟

برنامه ای را امروز به شما معرفی می کنیم که این مورد و بسیاری دیگر از موارد مشابه به شما کمک خواهد کرد. چطور؟ آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چطور یک پیغام را در یک فایل مخفی کنید و پیغام را به صورت محرمانه برای طرف مقابل ارسال کنید، و تنها او به این امر آگاهی دارد که درون فایل پیغامی نهفته است ودر فرصت مناسب از آن مطلع می شود ؟ نرم افزاری که به آن اشاره شد از همین روش استفاده می کند.

 

Secret Messenger نام نرم افزاری می باشد که شما به کمک آن می توانید پیغام های متنی خود را درون یک فایل عکس مخفی کنید. برای استفاده از این نرم افزار و امکان استفاده از عکس هر دو طرفی که قصد رد و بدل کردن پیغام را دارند می بایست این برنامه را نصب کنند. به این صورت که شما پیغام خود را در محیط برنامه نوشته سپس با کلیک بر روی دکمه Hide پنجره ای برای کاربر باز شده که برای معرفی عکس مورد نظر شما می باشد. پس از انتخاب عکس پنجره ای برای شما نشان داده خواهد شد که تقاضای قرار دادن رمز عبور برای فایل را دارد تا حتی اگر زمانی فرد دیگری به موضوع پی برد بدون داشتن رمز عبور نمی تواند به پیغام دسترسی داشته باشد.

برای خواند پیغام های درون عکس ها نیز کافیست با کلیک بر روی دکمه retrieve کلیک کنید و عکس مورد نظر که محتوی پیغام می باشد را انتخاب و با وارد کردن رمز عبور پیغام را مشاهده کنید.

 

 

جزئیات کامل تر به زبان سایت سازنده ....

 

down.gif  دانلود کنید نسخه  2.1 در بخش نظرات به همراه کرکhttp://rapidshare.com/files/8633485/Secret_Messenger_v2.1.zip.html
size : 1.20 MB

pic.gif  تصویری از محیط نرم افزار
more.gif  English Explanations

/ 0 نظر / 12 بازدید