Flash Decompiler Gold v2.3.1.1200 نرم افزاری حرفه ای برای ریسورس کردن فایل های ف

بسیاری از کاربرانی که در زمینه ساخت تصاویر فلش دارای تبحر نیستند و برای ساخت تصاویر ، بیشتر از برنامه هایی استفاده می کنند که به کمک آن ها می توان تصاویر فلش را بدون نیاز به داشتن دانشی در این زمینه ایجاد نمود ، برای طراحی تصاویر خود از الگوهای موجود و همچنین  با استفاده از الگوبرداری از تصاویر آماده که توسط سازندگان حرفه ای فلش ساخته شده اند استفاده می کنند. شاید اگر شما نیز در این زمینه فعالیت کرده باشید به این موضوع فکرده باشید که تصاویر آماده فلش را ویرایش نمایید و یا ابن که بتوانید از اجزای استفاده شده در آن تصاویر برای طراحی خود استفاده کنید.

در این ملب با نرم افزاری در این زمینه آشنا می شوید.

 

Flash Decompiler Gold نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود تا تمامی اجزای سازنده یک فایل فلش را مشاهده نمایند. این نرم افزار همان طور که از نام آن مشخص می باشد برای بازیابی فایل های فلش به حالت قبل از ذخیره سازی آن ها در فرمت SWF می باشد. با کمک ابزار موجود در برنامه می توانید به عکس ها ، فایل های صوتی و تصویری ، فریم ها و ... در یک فایل فلش دسترسی داشته و آن ها را به صورت کاملا مجزا برای خود ذخیره سازی نمایید. این نرم افزار محصولی از شرکت Metrix Media Software  می باشد.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- مشاهده و پخش یک فایل SWF در برنامه

- قابلیت ویرایش فایل های فلش

- نمایش جزئییات TAG ها

- توانایی خارج نمودن اجزای مختلف یک فایل فلش همانند  فایل های صوتی , عکس ها , فایل های تصویری , قاب ها , فونت ها, متون , کلیدها

- قابلیت ذخیره سازی فایل های فلش در فرمت تصویری AVI

 و ... .

 


دانلود نسخه 2.3.1.1200 

تصاویری از محیط نرم افزار:  یک ، دو

وبسایت سازنده : flashdecompiler.net

  English Explanations - توضیحات به زبان سایت سازنده

منبع : P30world


Size : 4.8 MB
پسورد : www.p30world.com

/ 0 نظر / 16 بازدید